O nás

THERA Energo, spol. s r.o. je ryze českou společností orientovanou na dodávku a montáž měřící techniky v oblasti úspor tepelné energie a vody a poskytováním služeb v oblasti rozdělení nákladů mezi konečné spotřebitele. Společnost byla založena v polovině roku 2010, ale Vaše důvěra se opře o silné základy našeho zkušeného týmu. Věříme, že právě Vy oceníte péči, nasazení a především zkušenosti našeho kolektivu, které disponují 16-ti lety praxe v oboru měření a rozúčtování nákladů.

Bezprostředním podnětem ke vzniku naší společnosti THERA Energo, spol. s r.o. byly myšlenky a impulsy od našich současných spokojených zákazníků a v rámci toho myšlenka uspokojování potřeb a komplexního komfortu každého konečného uživatele.

Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků, a proto projevujeme individuální přístup k řešení konkrétních požadavků ze strany zákazníků a vycházíme vstříc jejich přáním a představám o konečné podobě řešení daného problému.

Stabilitu společnosti dokazuje silné zázemí a zkušenosti nabyté během dlouhé doby činnosti v dané oblasti. Náš kolektiv je profesionálním expertem na trhu rozúčtovacích služeb, kdy snahou a politikou společnosti THERA Energo, spol. s r.o. je, aby se tato páteř díky silným základům neustále rozšiřovala a zdokonalovala. Snahou společnosti je poskytovat zákazníkům ucelené řešení daných problémů, a i proto náš rozšiřující se kolektiv prochází neustálými školeními v zájmu poskytování nejlepších služeb na trhu, formou rozvíjení vynikajících lidských zdrojů společnosti a optimálního využití souboru poskytovaných služeb.

 

THERA Energo, spol.s r.o. nezapomíná ani na sociální marketing. Kromě prvořadého zájmu o zákazníka a uspokojování jeho potřeb se vedle těchto cílů stará i o zájmy společnosti jako celku. A v brzké budoucnosti chceme na poli sponzorských aktivit podporovat alespoň malým dílem nadace a chovat se jako společensky zodpovědná firma.