Naši partneři

Logo partnera

Jako výrobce zaměřený na vytápěcí a klimatizační systémy se každodenně zabýváme tím základním, co potřebuje člověk k životu: teplem, vodou a vzduchem. Výzkum a vývoj firmy WOLF je zaměřený na potřeby jednotlivců a jejich ideálního, zdravého vnitřního klimatu. Díky jasné koncepci a inovativním produktům se za posledních pět desetiletí stal WOLF vzorovou společností v rámci svého odvětví.

Historie firmy WOLF se začala psát v bavorském Hallertau, největším chmelařském regionu na světě. Zde se v roce 1920 narodil Anton Wolf. Tento syn klempíře z Geisenfeldu založil v roce 1963 v Mainburgu firmu WOLF. Zpočátku se v ní vyráběly součásti strojů pro zpracování chmele a zdrojů tepla. Na začátku sedmdesátých let započal vývoj větracích a klimatizačních zařízení (tedy výrobků, u kterých zaujímáme až dosud vedoucí pozici na trhu) a o deset let později začíná nástup v oboru vytápěcí technologie. Dnes je WOLF dceřinou společností Centrotec Sustainable AG. Nabídka zahrnuje široké spektrum moderní klimatizační a vytápěcí techniky. Spolu s dceřinými firmami Kuntschar+Schlüter a Dreyer & Brosse má firma WOLF své zastoupení také v oblasti kogeneračních zařízení.

Teplo, voda a vzduch jsou od počátku základní součástí života lidstva. Ale od doby, kdy se pravěcí lidé hřáli u ohně v jeskyni, se toho hodně změnilo. Technologický vývoj a s ním související změny způsobu života s sebou vždy přinášejí změnu ve způsobu, jakým se tyto požadavky projevují na každém vývojovém stupni, a dnes jsou mnohem komplexnější.

WOLF od založení firmy svoji nabídku stále rozšiřují, a tím nejen reagují na nové požadavky, nýbrž také stávající technologie trvale zdokonalují. Ať používáte závěsný kotel WOLF nebo solární zařízení WOLF, každý výrobek v sobě spojuje poznatky dneška s pohledem do budoucnosti. WOLF se svými devíti dceřinými společnostmi a 60 obchodnými partnery dnes působí i v mezinárodním měřítku.

Logo partnera

Firma Czech Virtual je moderní společností zabývající se rozvojem virtutuálního řešení pro obchod, průmysl i bytové domy. Společnost Czech Virtual uvádí nápad v život.

Logo partnera

Výhradním obchodním zastoupením značky Maddalena pro Českou republiku je společnost Hannso s.r.o. se sídlem v Hradci Králové. Společnost Maddalena je největší italský výrobce vodoměrů a měřičů tepla, který má zkušenosti s vývojem a výrobou měřidel déle než 100 let, přesně od roku 1919. Ročně tato společnost vyprodukuje více než 3 mil. měřidel, která dodává do 56 zemí světa. Navíc v praxi ověřená dlouhodobá přenost a stabilita parametrů vyrobených měřidel dokazují velmi vysokou technickou a výrobní vyspělost ve všech krocích výrobního procesu. Maddalena neustále vyvíjí a zdokonaluje své výrobky tak, aby byly skutečným přínosem pro všechny, kteří je používají.

  Logo partnera

  Držitel oprávnění pro provádění energetických auditů, energetických posudků a průkazů, energetické náročnosti budov

  • Energeický specialista s oprávněním pro zhotovení energetických auditů, energetických posudků a průkazů energetické náročnosti budov.
  • Dlouholeté zkušenosti s vypracováním energetických podkladů požadovaných pro dotační tituly NZÚ, IROP, OPPIK, OPŽP.
  • bližší informace www.irenasvatosova.cz
  Dne 21.6.2024 bude kancelář společnosti na adrese Komárovská 466/16, 617 00 Brno uzavřena z technických důvodů.Z důvodu celozávodní dovolené bude uzavřena kancelář společnosti na adrese Komárovská 466/16, 617 00 Brno v období od 1.7.2024 do 14.7.2024. Otevřeno bude od 15.7.2024. Děkujeme za pochopení.